Νέες υπηρεσίες προς τους μαθητές μας

Το φροντιστήριο Μ.Ε Κωνσταντίνος Νάνος καινοτομεί με δύο νέες πρωτοπόρες υπηρεσίες!!
🆕🆕
Student Coaching και Mentoring στην εκπαίδευση σε συνεργασία με το Dynamic Coaching Lab της Ελένη Γιαννούκου!!
Με τις ομαδικές και ατομικές συναντήσεις coaching επιτυγχάνεται:
• 🎯Στοχοθεσία
• Παρακίνηση
• Αύξηση παραγωγικότητας με εκμάθηση τεχνικών έξυπνης μελέτης
• Ενίσχυση ικανοτήτων και βελτίωση αδυναμιών
• Διαχείριση άγχους
• Συναισθηματική ενδυνάμωση
• Διαχείριση χρόνου
• Πλάνο δομημένης μελέτης
• Συγκέντρωση και εστίαση
🆕🆕

Το i-Nucleus τo κορυφαίο παγκόσμιο σύστημα διαχείρισης ηλεκτρονικής πληροφορίας παρέχει τα καλύτερα εργαλεία σε δασκάλους και εκπαιδευτικούς προκειμένου να βελτιώσει τη διδασκαλία τους, στους μαθητές προκειμένου να επιταχύνουν τη μάθησή τους και στην ομάδα διοίκησης προκειμένου να διασφαλιστεί η ομαλή λειτουργία και η υγιής ανάπτυξη του εκπαιδευτικού τους οργανισμού.

🎯Δώστε στα παιδιά σας αυτό που τους αξίζει ! Ένα υποστηρικτικό περιβάλλον μάθησης για βελτιστοποίηση απόδοσης και ικανοποίησης📈 ! Ελάτε κοντά μας , 🗃️οι εγγραφές έχουν ξεκινήσει ! Καλή σχολική χρονιά με υγεία και χαμόγελα!